Časté dotazy

Dotazy ke konferenci

Jak získám přístup na konferenci na platformě Eventee?

Přístup získáte kliknutím na odkaz v emailové pozvánce, která vám dorazí přímo od Eventee (z emailové adresy no-reply@eventee.co). Po rozkliknutí se zaregistrujte za použití stejného emailu, se kterým jste se registrovali na konferenci. Pokud jste Eventee už v minulosti s tímto emailem použili (a máte tedy už založený účet) tak se stačí přihlásit. 

Jak mohu sledovat konferenci online?

Pro přenos konference využíváme platformu Eventee. Po registraci/přihlášení do Eventee se vás systém zeptá, zda-li se akce účastníte virtuálně. Pokud akci chcete sledovat online na svém počítači či telefonu, odpovězte ano. Poté uvidíte živý přenos v záložce Program po rozkliknutí kteréhokoliv bodu programu.

Co k online připojení ke konferenci potřebuji?

Stačí mobilní telefon nebo počítač s kvalitním internetovým připojením. Přenos můžete sledovat v prohlížeči na webové verzi Eventee nebo využít mobilní aplikaci Eventee.

Mohu se přednášejících ptát na otázky?

Ať už jste v sále nebo se připojíte online k pokládání otázek slouží platforma Eventee.

Je ke konferenci mobilní aplikace?

Ano, do telefonu si můžete stáhnout aplikaci Eventee, ve které najdete stejné funkce jako na webové verzi – program, možnost klást otázky, informace o řečnících i partnerech a živý přenos.

Aplikaci najdete v App Store i v Google Play.

Do aplikace se zaregistrujte (máte-li účet, tak přihlašte) pod stejným emailem, se kterým jste se registrovali na konferenci. Po nainstalování aplikace se vraťte k emailové pozvánce od Eventee a klikněte na odkaz pro připojení. Konference se vám pak otevře v aplikaci místo prohlížeče.

Co když konferenci nemohu sledovat v čase konání? Bude záznam?

Ano, záznam vám pošleme vždy do deseti dnů po konání konference. Pokud ho do deseti dnů nenajdete ani ve spamu, ozvěte se nám.

Technické potíže

Nepřišel mi od vás žádný e-mail s přístupem na konferenci.

Organizační informace a pozvánku do Eventee zasíláme obvykle 24 hodin před konáním akce. Pokud tyto emaily nenajdete ani ve spamu, ozvěte se nám.

Živý online přenos mi nefunguje.

Pro sledování živého přenosu doporučujeme používat prohlížeč Firefox, Safari nebo Google Chrome. Problémy s přehráváním se občas vyskytují u Microsoft Internet Explorer nebo Edge.

Také zkontrolujte internetové připojení a kvalitu wi-fi signálu. Není-li dostačující, zkuste najít místo s lepším signálem, případně zvažte připojení k jiné stabilnější síti, například k hotspotu z telefonu. Poté aktualizujte stránku s přenosem.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Ozvěte se nám, rádi ji zodpovíme.

Monika Jonášová
registrace@ai-now.cz
Tel.